5 nápadov na odkladanie drobností v kuchyni: teraz vás už určite nikto neoznačí za flákača

Udržať poriadok v kuchyni nie je jednoduchá záležitosť, ktorú len sťažuje fakt, že v miestnosti je veľa drobností.

Odborníčka z internetovej publikácie BelNovosti, dizajnérka, sa podelila o nápady, ktoré už nebudú spôsobovať chaos v kuchyni.

Poháre, dózy alebo vázy

Príbory majú byť uložené v zásuvke, no ak ich používate každý deň, toto riešenie zďaleka nie je najpohodlnejšie. Namiesto toho nechajte všetko, čo potrebujete, na pracovnej doske umiestnením skimmerov, špachtlí, klieští a iného kuchynského náradia do pekného pohára, vázy alebo dokonca sklenenej nádoby.

Zábradlia

Aké predmety je možné uložiť na zavesenie? Áno, aspoň hrnčeky – ich umiestnením na koľajnicu uvoľníte v kuchynskej skrinke celú poličku. Okrem pohárov je možné tento dizajn použiť na umiestnenie dosiek na krájanie, kuchynského textilu a iného príslušenstva na varenie.

Kuchyňa
Foto: © Belnovosti

Otočný stojan

Na otočnom stojane, „vybavenom“ niekoľkými poschodiami naraz, môžete uložiť všetko, po čom vaše srdce túži: poháre naplnené koreninami, fľaše s omáčkami atď.

Organizér v priestore umývadla

Namiesto ukladania špongií, kefiek a čistiacich prostriedkov na boky drezu ich odložte do organizéra. Všetky potrebné veci sa tak zhromaždia na jednom mieste, budú vždy po ruke a nestanú sa ďalším zdrojom vizuálneho šumu.

Pegboard

Ak je vaša chladnička plná magnetov a nezostalo miesto na magnetickú tabuľu, na ktorú môžete zanechať poznámky o varení a dôležité pripomienky, použite nástenku na stenu. Poslúži ako výborný organizér na ďalšie drobnosti.

admin/ author of the article
Loading...
GMZion