Čínsky horoskop na rok 2024! Znamenia zverokruhu, ktoré zmenia svoj osud v roku Zeleného dreveného draka

Drak je jedným z najdôležitejších znamení zverokruhu v čínskej astrológii. Je to postava, ktorá obsahuje ducha Zeme a Neba, je najenergickejšia a najmocnejšia. Stráži pokladnicu, ovláda vietor, dážď, ovplyvňuje počasie a úrodu, má slovo v blahobyte sveta. A jeho energie budú prenikať celým rokom 2024, od februára do januára 2025.

fotografie: Vertikálne/ profimedia

fotografie: Vertikálne/ profimedia

Čínsky horoskop na celý rok 2024

Prvok, ktorý charakterizuje rok, je Drevo, s prevládajúcou zelenou farbou stromu. V porovnaní s inými drakmi patriacimi do iných prvkov sa tento Drevený vyznačuje lepším správaním. Nie že by sa vo svete nastolil mier a dobrá vôľa, ale očakávam, že v roku 2024 bude oveľa jednoduchšie nájsť spoločnú reč a kompromis, ktorý aspoň na chvíľu uspokojí všetky strany, ktoré ešte majú spoločný cieľ. . Hoci je Drak zastrašujúci, sľubuje úspech tým, ktorí majú cieľ a bojujú za jeho dosiahnutie.

Obrovský plaz, ktorý patrí k mužskému princípu Yang, môže byť sebecký, prejavovať svoju mystickú silu a magnetizmus len preto, aby uspokojil svoje vlastné túžby. Takmer všetko robí sám a nerád ani nevie požiadať o pomoc. Keďže neakceptuje dlhodobú tímovú prácu alebo partnerstvo, jeho činy môžu byť pre ostatných nepredvídateľné. S jeho ostrým jazykom bude pre neho ľahké ublížiť len jedným slovom a potom odfúknuť akýkoľvek predtým nadviazaný kontakt.

obrázok

Dynamické udalosti sa môžu vyskytnúť na každom kroku

Výsledkom je, že svet nebude oslobodený od nepredvídaných zmien a dynamické udalosti sa môžu vyskytnúť v ktoromkoľvek kroku.

Ale pretože prvok Drevo je oveľa stabilnejší ako prvok vody, ktorý sme mali v roku 2023, bude ľahšie robiť správne rozhodnutia v živote. Bude tu vytrvalosť, odpor a dostupnosť. S už naučenými zručnosťami môže byť rok priaznivý pre tých, ktorí majú na mysli rozvoj niečoho, čo už začalo v minulosti.

Drak má rád verejný život a peniaze. Hovorí sa, že bol strážcom pokladnice. Očakávam, že v roku charakterizovanom jeho energiou budú mnohí pripravení investovať peniaze do podnikania a hľadať štedrý životný štýl.

Ak by sme sa mali obzrieť späť, rok Dreveného draka bol tiež v roku 1964. Toto obdobie sa vyznačovalo nestabilitou v niektorých regiónoch, politickými abdikáciami a zmenami, prírodnými javmi, ale aj krásnymi výdobytkami. Napríklad rok 1964 je rokom spustenia prvého superpočítača na svete.

obrázok

V Rumunsku dosiahla industrializácia vysokú úroveň, začali sa práce na vodnej elektrárni Portile de Fier, posilnili sa vzťahy s Čínou a Blízkym východom. A celý ten čas Rumuni predávali šišku s ideológiou komunizmu s ľudskou tvárou.

admin/ author of the article
Loading...
GMZion