Znamenia zverokruhu zasiahla smola v láske v januári 2024. Mohli by zostať bez partnera

Mesiac január 2024 prináša v oblasti lásky k určitým ľuďom výrazné zmeny. Hovoríme presnejšie o Rybách, Baranovi a Býkovi. Je tu, žiaľ, možnosť, že ich postihne smola vo vzťahoch s rizikom, že ostanú bez partnera. Musia byť veľmi opatrní a rozhodovať sa rýchlo.

Nešťastné znamenia zverokruhu v láske v januári. Mohol zostať bez partnera

Nešťastné znamenia zverokruhu v láske v januári. Mohol zostať bez partnera

Nešťastné znamenia zverokruhu v láske v januári. Mohol zostať bez partnera

Ryby (20. február – 20. marec)

Pre Ryby mesiac január prináša obdobie zamyslenia sa nad ich vzťahom. Môžu vzniknúť nedorozumenia alebo nevyriešené konflikty, ktoré vyvolávajú napätie vo dvojici. Pre domorodcov Rýb je dôležité dbať na komunikáciu a byť otvorení transformácii. V opačnom prípade hrozí, že sa partner stiahne a Ryby tak budú čeliť ťažkým chvíľam v láske. Osoba z minulosti prichádza, aby destabilizovala vašu harmóniu. Môže ísť o vašu bývalú lásku alebo vášho životného partnera. Jeden z vás sa nevyrovnal s minulosťou a to môže spôsobiť veľké roztržky.

Baran (21. marca – 19. apríla)

Baran tento mesiac čelí vzťahovému napätiu a výzvam. Ich vášnivá energia by mohla vyvolať neočakávané konflikty a potreba nezávislosti týchto domorodcov by mohla ovplyvniť stabilitu vzťahov. Barani sú v tomto období príliš impulzívni a nepokojní a môžu povedať veci, ktoré budú hlboko ľutovať. Slová veľmi bolia a ak si nedajú pozor, môžu prísť o životného partnera. Je nevyhnutné, aby Barani zvládali svoje pudy a venovali pozornosť potrebám partnera, aby sa vyhli citovej izolácii a zachránili vzťah pred prípadnými rozchodmi.

Býk (20. apríla – 20. mája)

Pre Býka mesiac január prináša neistoty a zmeny v oblasti lásky. Vo vzťahoch môžu čeliť nepredvídaným situáciám alebo napätým diskusiám. Pre Býka je kľúčové vyjadriť svoje potreby a poskytnúť si vzájomnú emocionálnu podporu. Ak nebudú venovať pozornosť týmto aspektom, hrozí Býkom, že zostanú bez partnera alebo prejdú obdobím nestability v páre. Ak veci zostali nevypovedané a nahromadili sa frustrácie, tento týždeň je čas vyriešiť tieto problémy, ak nechcú rozchod. Buďte úprimní, pretože možno máte skryté veci, ktoré aj tak vyjdú najavo. Neskôr možno nebudete môcť nič opraviť.

admin/ author of the article
Loading...
GMZion