Znamenie, ktoré roní horké slzy. Do konca januára bude musieť zaplatiť karmickú lekciu

Karma prichádza a robí svoju povinnosť okamžite, bez ohľadu na to, kto ste alebo čo robíte. Znamenie horoskopu platí osud v prvom roku 2024. Pozrite sa, či sa v tomto znamení zverokruhu nenájdete aj vy.

Znamenie, ktoré v ďalšom období trpí/ foto: archív Kliknite!

Znamenie, ktoré v ďalšom období trpí/ foto: archív Kliknite!

Túžba panien usporiadať si život tak, ako sa im zachce, bez toho, aby čo i len trochu zvážili dôsledky, ktoré môžu mať ich činy, najmä v životoch ľudí okolo nich.

Panny platia karmickú platbu. Ich duše budú bolieť

O ľuďoch narodených v tomto znamení zverokruhu vieme, že majú tendenciu ignorovať pocity ľudí okolo seba kvôli túžbe dať seba na prvé miesto.

Ich tendencia skúmať a konať podľa prvotných túžob ich vedie k tomu, že robia niekoľko dosť vážnych chýb bez toho, aby sa vžili do kože postavy.

Našťastie pre nich, pretože si všimnú, že nepríjemné udalosti ďalšieho obdobia sú nevyhnutné, zmyjú pred osudom svoje hriechy, no najmä tie, ktorým ubližujú.

Takže hviezdy a vesmír im už začínajú vysielať malé signály, že niektoré veci už v ich živote normálne nefungujú

v nasledujúcom období zažijú dramatickú situáciu

Títo domorodci zažijú dosť nepríjemnú epizódu, ale potom si spomenú na čas, keď spôsobili, že niekto vo svojej minulosti zažil rovnaké nepohodlie.

Presnejšie povedané, aby Panny odomkli svoje negatívne energie a začali novú kapitolu svojho života, budú musieť napraviť svoje hriechy, napriek ambíciám a rebélii, ktorú môžu prejaviť niektorí domorodci.

Panny poznajú obdobie znovuzrodenia

Domorodci, ktorí sa cítia ako mucha na klobúku a vedia, že chrbtovú kosť nemali odjakživa, no na čo sa už čoskoro odpovedia, začnú proces osobného a duchovného rozvoja, a to všetko pre dobro seba a automaticky aj ostatných.

admin/ author of the article
Loading...
GMZion