„Nočná dráma, tragédia“, zvrat pre Benedettu Rossiovú: manžel Marco sa do toho zaplietol.

Benedetta Rossiová, nočná dráma, ktorú zažíva foodblogerka vždy spolu so svojím manželom Marcom: on je vinníkom toho všetkého.

Nesmiernu túžbu nikdy sa nezastaviť, aby držala krok s dobou, ale v posledných hodinách vyrozprávala naozaj dramatickú aféru, ktorej musela čeliť. Na vine je najmä jej manžel Marco: Tu je všetko, čo potrebujete vedieť. Pravda Benedetty Rossi, ktorú všetkým odhalila po svojom búrlivom prebudení.

Postava vytvorená z ničoho a výlučne z vášne. Teraz sa Benedetta Rossi stala jednou z najpopulárnejších blogeriek o jedle na národnej scéne aj mimo nej.: aj v zahraničí sa jej recepty rýchlo rozšírili. Na sociálnych sieťach nadchla všetkých, nielen milovníkov dobrého jedla: jej príbehy sa stali verejne známymi, ale aj jej súkromný život je široko sledovaný spolu s udalosťami, ktoré zažila spolu s manželom Marcom.

Profesionálna, ale veľmi skromná žena, ktorá sa snaží mať priamy vzťah so svojimi sledovateľmi. Už roky sa vo veľkom potvrdzuje tým, že svoje vedomosti daruje svojim nasledovníkom, ktorých skokovo pribúda: o jej živote bol nakrútený aj animovaný film pre najmenších.

Benedetta Rossiová, naozaj nezvyčajný príbeh: proti svojmu manželovi Marcovi

V posledných hodinách sa v noci odohrala dráma, ktorá ju skutočne vydesila: keď sa zobudila, všetko povedala svojmu manželovi Marcovi, ktorý je dôležitou postavou v jej živote. Na vine bola najmä ona. Dozvieme sa viac o pravde.

Takto prostredníctvom klipu zverejneného na Instagrame, tá istá foodblogerka zarámovaná svojím manželom Marcom vyrozprávala drámu, ktorú zažila počas noci: „Okamžite som zaspal a spal som až do tretej hodiny.„. Potom pokračoval vo svojom prejave: „Po tretej hodine začal Mrak vrčať, vstal som, ale nič nebolo. Nemohol som zaspať, vzal som si melatonín a okolo piatej som opäť zaspal. Začalo sa mi snívať, akoby to bolo skutočné„.

A tak rozprával, čo sa mu snívalo: „Musel som vyštudovať, bola to fakulta, kde boli v Miláne len muži. Bola v Bari, a tak sa zastavila doma, aby prebrala svoju diplomovú prácu, ale nemohla si nájsť šaty na seba. Jej manžel Marco ich dal na predaj„.

Zrazu sa zobudila a bola na svojho manžela naštvaná práve pre túto vec. akoby to bolo skutočné, čím dala dobré ráno svojim nasledovníkom, ktorých každým dňom pribúda. Sen, ktorý sa naozaj podobal na skutočnosť.

admin/ author of the article
Loading...
GMZion