Stačia 3 dni, aby ste sa zbavili nadúvania a kilogramov prijatých na Veľkú noc: niekoľko pravidiel a ste späť vo forme.

Zistite, ako sa po Veľkej noci rýchlo dostať späť do formy. Stačí niekoľko jednoduchých pravidiel a budete sa cítiť ľahšie ako kedykoľvek predtým.

Veľká noc sa skončila a nám zostala špajza plná sladkostí a niekoľko kíl navyše.. Dobrou správou je, že na to, aby ste sa dostali späť do formy, nie sú potrebné drastické diéty alebo improvizované hladovky. Naopak, tieto prostriedky sa dôrazne neodporúčajú.

Ak chcete schudnúť a dobre sa stravovať, stačí dodržiavať niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré vám pomôžu cítiť sa fit ako nikdy predtým a bez straty úsmevu. Tu teda, ako konať, aby ste sa za niekoľko dní dostali späť na svoju hmotnosť.

Ako schudnúť veľkonočné kilá za tri dni

Ak vám obedy a zákusky počas Veľkej noci a Veľkonočného pondelka zanechali pocit nafúknutosti a pár kíl navyše, môžete teraz bez zbytočného premýšľania a predovšetkým bez hladovania konať. Je totiž dôležité si uvedomiť, že príliš nízkokalorická diéta alebo diéta založená na nevyvážených potravinách môže spôsobiť, že stratíte tekutiny, ale s malým výsledkom.

V skutočnosti je pravdepodobné, že jojo efekt sa bude opakovať pri prvom jedle normálne, čo by samozrejme viedlo k novému hromadeniu tekutín. Tajomstvo chudnutia bez námahy s trvalými výsledkami je teda iné a spočíva v návrate k normálnemu stravovaniu (alebo ak to človek nerobil predtým) v dodržiavaní zdravej a vyváženej stravy.

Inými slovami, je potrebné vyhnúť sa pokračovaniu v jedení čokolády., sladkostí a spracovaných potravín a dopriať si niekoľko dní zdravého, vyváženého stravovania s produktmi pripravenými doma a pokiaľ možno bez prílišného množstva korenín a soli. Ako príklad možno uviesť, že deň možno začať gréckym jogurtom a trochou čerstvého a sušeného ovocia.

Pokračujte obedom so šalátom s kuracím mäsom alebo šalátom z quinoy a zeleniny a zakončite večerou s rybou, zeleninou a ovocím. Olej by nikdy nemal chýbať (aj keď v neprehnanom množstve) a na občerstvenie sa môže použiť sušené ovocie, jogurt alebo domáce sušienky bez cukru. Dôležité je vždy jesť a zároveň vyvážiť makroživiny A vyhýbajte sa hladovaniu.

Ak budete veľa piť (samozrejme, prírodnú vodu) a vykonávať nejakú fyzickú aktivitu, telo rýchlo spáli kalórie navyše. A vráti sa na svoju hmotnosť bez väčších problémov, bez toho, aby si znížilo metabolizmus, a bude si užívať úplne nový pocit ľahkosti, ktorý je určite príjemné zažiť. Skutočne jedinečný spôsob, ako si po Veľkej noci užiť zdravie, ale bez toho, aby ste na to konto stratili úsmev.

admin/ author of the article
Loading...
GMZion