3 veci, ktoré muži na žene zbožňujú

Premýšľali ste niekedy nad tým, čo presne mužov priťahuje? Asi sme to už urobili všetci… Stále neexistuje komplexná odpoveď. Silnejšie pohlavie sa vždy snažilo vyhnúť tejto otázke, aby neodhalilo svoje slabé stránky a necítilo sa zraniteľné. Bez ohľadu na to, ako veľmi to popierajú, sú tri veci, ktorým vždy venujú pozornosť. Toto sú:

Úsmev
Ako môžete odolať krásnemu úsmevu? Je to nemožné! Dokonca priznávajú, že ich to predurčuje byť starostlivejšími a pozornejšími.

Účes
Muži majú radi dlhé, zdravé a lesklé vlasy. Vyvarujte sa polevy, leštenia a vaflí. Radšej vsaďte na rovné vlasy alebo jemné kučery.

Oblečenie
Ó áno! Mužom imponuje naše oblečenie a to, ako sa obliekame, bez ohľadu na to, ako veľmi to popierajú. Nezáleží im na značke ani na cene, ale skôr na tom, či zdôrazňujú ženskosť a krivky tela. Aj keď ste športovo oblečená, môžete upútať pozornosť, ak ste zvolili správny farebný outfit a správne ho skombinovali s doplnkami.

Nezabúdajte však, že ak sa cítite dobre vo svojej koži, vyžarujete sexepíl a ste v sebe dostatočne sebavedomá, nemôžete si nevšimnúť.

admin/ author of the article
Loading...
GMZion