Ako zložiť oblečenie v šatníku

Foto:

Rýchle zloženie mikiny na úsporu miesta

Šatník ľudí, najmä žien, je často preplnený rôznymi predmetmi a oblečením. Ak však všetko úhľadne poskladáte, môžete si vystriedať veľa miesta na nové nákupy. Už skôr sme vám o tom povedali,

a teraz budeme hovoriť o tom, ako pohodlne a úsporne zložiť svetre.

Inteligentné úložné riešenia môžu zmeniť váš priestor a optimalizovať ho. Dobrý a pohodlný spôsob skladania svetrov, aby vyzerali pekne a zaberali málo miesta
zdieľaná stránka
Som používateľka Instagramu s prezývkou
thefoldinghacks.

Metóda je taká pohodlná a jednoduchá, že si budete priať, aby ste o nej vedeli už skôr. Koniec koncov, ušetrí veľa miesta a všetky veci sú okamžite viditeľné, čo vám umožní nestrácať čas hľadaním. Video sa páčilo viac ako 500-tisíc čitateľom, ktorí sa podelili o svoje dojmy z takéhoto skvelého spôsobu.

Najskôr si sveter položte pred seba a starostlivo ho uhlaďte tak, aby na ňom neboli žiadne záhyby. Potom ho preložte na polovicu smerom k sebe aj s výstrihom. Potom zabalíte spodnú časť tak, aby ste vytvorili rovnomerný pás bez záhybov.

Potom nasadíte rukávový pás na rukáv a opatrne preložíte rukávy na polovicu. Posledný koniec rukávov zabalíte do otvorov pre svokrovcov. Výsledkom je úhľadný štvorec, ktorý môžete spolu s ostatnými umiestniť do úložného priestoru. Na veci môžete použiť špeciálne koše a veci uložiť vertikálne, aby sa ľahšie vyberali.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

admin/ author of the article
Loading...
GMZion